© 2013 All rights reserved.
7

MyEgo.cz znova na prodej

Internetový weblog Radka Hulána je znova na prodej.myself

Radek Hulán opět končí s blokováním, ale tentokrát definitivně, alespoň dle posledního článku na jeho MyEgo.cz.

MyEgo čtu denně a i když spousta lidí chová k osobě Radka Hulána nesympatie, pro mne je Radek skvělý blogerer a dle jeho názorů i velmi rozumný člověk, který za 5 let svého psaní dosáhl opravdu vrcholu.

Samozřejmě to není první pokus, kdy se Radek pokouší s blogovámím přestat a svou činnost tak přerušit, ovšem tentokrát je to asi definitivní a konečné rozhodnutí.

Nedávno se Radek pokoušel svůj web prodat a skončit, ale i přes vysoké nabídky se tak nestalo a blog pokračoval dále pod jeho vedením, takže se nechejme překvapit, jak to nakonec celé dopadne.

Comments are closed for this page

Prodam, neprodam, prodam, neprodam, prodam, neprodam.
To jsem zvedavy, jak to dopadne.

Příhodná fotografie 🙂

Zase jeden z jeho neotřelých způsobů jak upoutat upadající, nebo nestoupající pozornost.

Zase hulanova kachna.

No jestli skončí opravdu, tak to bude škoda. Byla s ním sranda a byl to jeden z málo dobrých blogů o Windows. Akorát jste si tedy museli udělat filtr na slova jako „bezkonkurenční“, „vynikající“, „výborný“ apod., které byly snad v každém článku o Windows :-).

místo Radka Hulána nastupuji já, mgr. Radovan Kaluža !! se svým blogem http://www.radovan.bloger.cz a články věnované mé perfektní osobnosti : http://radovan.bloger.cz/radovan-kaluza-z-bezdomovce-milionar

popřípadě návod jak být krásný http://radovan.bloger.cz/z-hnusaka-metrosexual

Také si myslím, že Hulán to jen tak neprodá. A když to bude prodávat, tak na vrcholu návštěvnosti – tyhle manévry tomu dcl odpovídají.

About
Hi, i am programmer from the Czech Republic. I love web development (Ruby, Ruby on Rails, PHP, Nette) and iOS development (Objective-C, Cocoa).
To cooperate, here is my phone:
+420 608 836