© 2013 All rights reserved.
1

Filmy.Zaachi.com

Nový web, na kterém najdete informace o filmech a dění v oblasti filmů nebo seriálů.

Prozatím pouze na subdoméně mého webu Zaachi.com jsem spustil nový web, zabývající se tématikou filmů a dění kolem novinek této oblasti.

Texty na web nepíšu já, takže nebudete číst mé hloupé připomínky a žvásty, na které jste možná zvyklí z mého webu, ale smysluplné články a názory na filmy.


filmy.zaachi.com

Web je prozatím v plenkách, což je vidět i z jeho obsahu, což se doufám časem změní. Samozřejmě podobných webů, určitě lepších, je na internetu spousty, a tento web nemá snahu a ani odvahu jim konkurovat, ale i tak “snad” v budoucnu přinese zajímavé informace a najde si své čtenáře.

Růst webu záleží jak na adminovi (Marz), tak na uživatelích, kterým je umožněno přidávat články o filmech. Tato funkce je dostupná po registraci na web a samozřejmě neexistují žádné provize a tato činnost je pro potencionálního zájemce čistě dobrovolná, což určitě už nyní 99 procent z vás odradilo, ale to nevadí, mě určitě ne.

Funkce na webu

Web je postaven na stejném redakčním systému, jaký používám na svém webu. Toto je zřejmě patrné i z designu, který je stejně tak převzatý a pouze upravený (udělat celý web trvalo jedno odpoledne a je to znát).

Kromě psaní článků z administrace je v systému umožněno psát články i registrovaným uživatelům.
Samozřejmě mohou psát články pouze týkající se filmů. Tyto články, po odeslání, procházení složitým systémem vyhodnocování a schvalování a až po odsouhlasení administrátorem je článek publikován a zobrazen na webu.

Prozatím web neobsahuje žádné speciální funkce, což jsou samozřejmě plány do budoucna, ale to až v době, kdy bude mít web nějaký obsah a alespoň částečnou oblibu u uživatelů.

Důležité je asi zmínit, že registrovaný účet na Zaachi.com nefunguje na Filmy.Zaachi.com, protože se časem plánuje přesun a integrace databází by byla zbytečnost (hlavně při mém počtu registrovaných uživatelů).

V detailu filmu je možno přidávat základní informace o titulu a vytvořit jakési celkové shrnutí filmu, včetně osobního hodnocení, nebo třeba videa. Prozatím není umožněno uživatelům měnit hodnocení filmu a hodnocení je pouze osobní názor autora na film, do budoucna se tato možnost samozřejmě může s velkou pravděpodobností objevit.

Závěrem

I když nebude mít web velkou návštěvnost a nebude využívaný, důležité je nadšení admina, kterému přeji, jakožto filmový nadšenec, do budoucna hodně úspěchů a spokojených uživatelů.

Comments are closed for this page

Děkuji za podporu. Doufám, že tento web alespoń trochu zaplním a najdu i pár kolegů, kteří mi s tím budou pomáhat.

About
Hi, i am programmer from the Czech Republic. I love web development (Ruby, Ruby on Rails, PHP, Nette) and iOS development (Objective-C, Cocoa).
To cooperate, here is my phone:
+420 608 836