© 2013 All rights reserved.
4

Skinzone: nálepky na notebook

Chcete svůj notebook odlišit od masy ostatních? Chcete mít originální vzhled? Můžete si zakoupit nálepku na notebook od firmy SkinZone.

Před koupí polepky jsem se rozhodoval mezi SkinZone.cz a SkinBook.cz. Po přečtení několika recenzí jsem se rozhodl pro SkinZone. Další důvod pro Skinzone byl ten, že oproti SkinBook nabízeli, alespoň pro mě, pěknější motivy (vlastní fotografii jsem vyrábět nechtěl).


skinzone

Ze SkinZone jsem nálepky objednával před 8 dny, a nyní konečně přišli. Nálepky přišli v tubusu, takže nemusíte mít strach, že budou porušené špatným zacházením na poště.

Po vytažení z tubusu je nutné je nechat nějakou dobu zatížené, aby se vyrovnali, protože si ještě nějakou dobu drží samozřejmě svůj srolovaný tvar.

Na celém procesu je asi nejhorší nalepení nálepky na notebook, což vyžaduje určitou zručnost a techniku. Před nalepením je potřeba povrch notebook důkladně očistit, aby pod nálepkou nezůstával ani prach, protože po nanesení je vidět úplně všechno a všechno se projeví nepěknými bublinkami.

Při nanášení nálepky je nutné si dávat opravdu pozor a nalepovat ji důkladně. Po nalepení není problém nálepku sundat a nalepit ji znova. Toto jsem praktikoval u jedné ze tří nálepek, kdy jsem ji musel dvakrát sundat a i po třetím nalepení drží výborně.

Při objednávce si můžete zvolit notebook, podle výrobce a typu, u kterých jsou přesně navržené rozměry a nálepka je vyrobena přesně na tento notebook.

V případě, že se notebook v nabídce nenachází, můžete si vytvořit vlastní rozměry, ve které chcete nálepku na notebook vyřezat. U vlastních rozměrů není problém si nechat vyřezat například logo.

V mém případě jsem objednával nálepky na jeden notebook HP, a dva Fujitsu Siemensy. V případě HP a jednoho FS byly rozměry předdefinovány a u jednoho notebooku jsem musel rozměry měřit sám. Nakonec jsou, co do rozměrů, všechny tři nálepky perfektní.

Velmi přesně je taky vyřezáno logo a v případě jednoho FS je vyřezána dokonce tenká lišta, která se nachází na horním krytu, jak je vidět na fotografiích.

Za cenu 350 Kč včetně DPH svůj notebook odlišíte od ostatních.

Comments are closed for this page

Hmm. nevypadá to špatně, díky za tip.

Diky temto clanku se jiste skinovani notebooku rozsiri. Pak ale prestane byt nalepka originalni a bude ji mit kazdy. Uz ted se poohlizim po necem originalnejsim.

Nemyslím si že se zase tolik rozšíří.
A i kdyby, různých skinů může být spousta.

je to fakt hezké:)

About
Hi, i am programmer from the Czech Republic. I love web development (Ruby, Ruby on Rails, PHP, Nette) and iOS development (Objective-C, Cocoa).
To cooperate, here is my phone:
+420 608 836